Генеральний прокурор України Юрій Луценко відповів на критику на адресу його дружини, народного нардепа від БПП, представника президента у Верховній Раді Ірини Луценко, передає Корупція.Інфо

Популярне: Павло Розенко повідомив інформацію, що в жовтні не всі пенсіонери зможуть отримати підвищену пенсію

Так, журналістка Марина Данилюк-Ярмолаєва на своїй сторінці в Facebook розкритикувала дружину генпрокурора за її вирази під час бійки в парламенті під час розгляду закону про реінтеграцію Донбасу.

"1. Коли твій мен генпрокурор, а ти офіційний представник президента в Раді – ретельно фільтруй коментарі. 2. Нестриманість і стрім подарували чорним технологам на вибори круту "фішку", як піднести, що "Порошенко рівне Янукович", про вседозволеність і безуспішну боротьбу з козлами з 2004. 3. Всі жінки в політиці якісно тюнінгують обличчя у хірургів, а всередині все одно "батю, я намагаюся", – написала вона.

Через чотири години Луценко залишив свій коментар під постом Данилюк-Ярмолаєвої.

"1. Янукович не має монополії на жодне українське слово. 2. Люблю політиків, які щирі в діях і висловлюваннях. 3. Моя дружина – справжня. У словах обходиться без піарників, на обличчі – без хірургів", – заявив генпрокурор.

Нагадаємо, що в перший день розгляду закону про реінтеграцію позафракційний нардеп Надія Савченко вирвала мікрофон у секретаря РНБО Олександра Турчинова на словах про агресію РФ.