4 вересня у перші рейси відправилися три новісінькі пасажирські вагони, які розробили на Крюківському вагонобудівному заводі. Про це повідомляє прес-служба державного перевізника, передає Корупція.Інфо

Популярне: Кров залила всю вулицю: у Львові сталася страшна різанина, порізали хлопчика і жінку (фото)

“Вагони мають низку конструктивних відмінностей та вдосконалень, які зроблять подорож більш комфортною. Наприклад, вперше в пасажирському поїзді пасажири зможуть використовувати сучасний кавовий апарат, який пропонує великий вибір напоїв”, – підкреслюють в “Укрзалізниці”.

Додамо, що першими проїхатись у нових вагонах мали змогу пасажири таких поїздів: № 81/82 Київ – Ужгород (вагон № 10), № 49/50 Київ – Трускавець (вагон № 7), № 11/12 Київ – Новоолексіївка (вагон № 10).

У прес-службі зазначили, що станом на 10:00 4 вересня у нові вагони було продано понад п’ятдесят місць.

Крім того, наголошується, що загалом у 2017 році пасажирський парк “Укрзалізниці” поповниться новими 27 класичними купейними вагонами та ще 11 СВ.

“Сподіваюся, що нові вагони сподобаються пасажирам, особливо ті новації, які ми передбачили для їхньої зручності, – це додаткові розетки, вікна з можливістю провітрювання. Загалом уже у цьому році Укрзалізниця розпочне розроблення проекту нового вагона, що відповідатиме міжнародним сучасним стандартам та вимогам і відрізнятиметься від того рухомого складу, до якого ми звикли. За сприятливих обставин пасажир побачить новий вагон через 1,5 – 2 роки,– зауважив член правління ПАТ “Укрзалізниця” Сергій Михальчук.

Що новенького у нових вагонах УЗ? 1. У кожному купе – вікна з кватирками, що відкриваються, та спеціальні молоточки на випадок екстреної евакуації. 2. У кожному купе – по дві розетки для зарядки мобільних пристроїв. 3. Збільшено кількість розеток у коридорі. 4. У вагонах встановлено комбіновані кип’ятильники, тож нагріти воду можна буде навіть під час стоянки. 5. Стінки тамбура – з автивандального матеріалу – нержавіючого металу з декоративним покриттям. 6. Є додаткові фільтри в системі опалення та системі водяного пожежогасіння. Удосконалена робота системи опалення в автоматичному режимі. 7. Встановлено мікрохвильову піч. 8. Нова конструкція гачків для одягу – зручно, стильно, цікаво. 9. Кавовий апарат.