Вранці 20 вересня під Верховною Радою поштовхалися представники "Нацкорпусу" і "Нацдружин" з поліцією. Про це повідомили у прес-службі поліції Києва.

"Під Верховною Радою проходить акція запланована з масовою участю громадян. Учасники намагалися прорвати кордон поліцейських, щоб наблизитись до приміщення парламенту, тому виникла штовханина. Крім того, кинули кілька петард", – сказала заступник начальника відділу комунікації поліції Києва Яна Неруш. 

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство
 
"Наразі ситуація спокійна, на місці достатня кількість правоохоронців продовжують нести службу з охорони  порядку", – підсумувала Неруш. 
 
Як повідомляє кореспондент "Української правди" з будівлі Ради, вихід для журналістів з парламенту наразі закрили. "Головний вихід закрито. Можна виходити лише через підземний перехід до комітетів. Але зайти неможливо "через неспокійну ситуацію на площі Конституції"", – повідомив кореспондент УП.

На акцію протесту зібралося кілька сотень представників партії "Нацкорпус" та нацдружинники. Вони вимагають захистити іноземних добровольців на Донбасі і не екстрадувати їх з України.