У суботу, 7 січня, мер Тернополя Сергій Надал прокоментував рішення не вводити в місті нові карантинні обмеження в період локдауна з 8 по 24 січня, яке пов’язане зі зменшенням зростання кількості тих, що заразилися коронавірусом.

Про це глава Тернополя розповів на своїй сторінці в Facebook.

Так, рішення не посилювати карантин було прийнято на основі зниження показника кількості заражених коронавірусом. За словами мера, хворі серед вчителів і дітей практично відсутні.

“Коронавірус має властивість швидко поширюватися, і ми вже не виключаємо зростання кількості хворих. Після новорічних та різдвяних свят динаміка захворюваності може знову стати загрозливою. Тому ми постійно консультуємося з нашим медиками, вірусологами, з відділом охорони здоров’я”, – уточнив Надал.

Крім того, мер повідомив, що готовий переглянути рішення на рахунок карантину і ввести локдаун, в разі зростання кількості хворих, “якщо показники захворюваності зменшуються – карантин послаблюють. Якщо показники збільшуються – карантин підсилюють, відповідно ми будемо прислухатися до рішення Кабінету міністрів” – зробив висновок Надал.

Раніше в Тернополі відмовлялися вводити “карантин вихідного дня”, який діяв в Україні вже з 14 по 30 листопада. За словами мера це загрожувало економіці міста.