merkel

Головні перешкоди для зростання світової економіки полягають у "геополітичних ризиках", зокрема, в діяльності терористичної угруповання "Ісламська держава" і конфлікті на Донбасі.

Про це сказала канцлерка ФРН Анґела Меркель на зустрічі з представниками міжнародних фінансових та економічних організацій, повідомляє ДВ, передає Корупція.інфо

У зустрічі, окрім Анґели Меркель, брали участь очільниця Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард, керівник Організації економічної співпраці та розвитку Хосе Анхель Гурріа, керівник Світової організації торгівлі Роберто Асеведо, голова Світового банку Джим Йонг Кім та голова Міжнародної організації праці Ґі Райдер.

В якості головних перешкод для світового економічного зростання Меркель назвала "геополітичні ризики", зокрема, як "гігантські виклики" вона охарактеризувала діяльність терористичного угрупування "Ісламська держава" та збройний конфлікт на сході України.

"У часи, коли сподівання на зростання є слабкими та непевними, уряди повинні зміцнити реформи, аби підтримати відновлення та забезпечити це зростання", – зазначається у спільній резолюції, яку було прийнято за підсумками зустрічі.

Водночас голова МВФ зазначила, що світова економіка зростає "добре", але здебільшого за рахунок розвинутих країн, у той час як так звані "порогові" країни ледь демонструють позитивні показники.

"Європейська економіка, вочевидь, переживе кращий рік, аніж це передбачалося", – наголосила Лагард.