Ситуація з проривом Міхеїла Саакашвілі загострюється – Україна перекрила кордон з Польщею, передає Корупція.Інфо

Популярне: Тимошенко чекає в готелі: Стало відомо з ким і на чому Саакашвілі прориватиметься в Україну і хто його зустрічає (ФОТО)

Подробиці повідомляє представник “Рух нових сил” Іван Сдободянік.

За його словами, на пункті пропуску “Шегині” українська сторона закрила прохід після того, як польська сторона пропустила автобус з Міхеілом Саакашвілі.

Він також додав, що перехід закритий з української сторони. Автобус з Саакашвіді проходить контроль і, можливо, буде пропущений на територію України. Решта не проїдуть через те, що кордон закритий.



Про це в Facebook також повідомляє народний депутат Мустафа Найєм, який супроводжував сьогодні Саакашвілі. «Автобус з Михайлом Саакашвілі заїхав на прикордонну територію, після чого опинився відрізаним від всієї колони журналістів і депутатів. (Чия це була геніальна ідея – пустити саме цей автобус вперед – зараз з’ясовуємо). За словами польського прикордонника, українська сторона вимагає повністю припинити проїзд транспорту з польської сторони до вирішення ситуації. Тобто, до перевірки першого автобуса», – пише він.

Нагадаємо, екс-голова Одеської облдержадміністрації, третій президент Грузії Михайло Саакашвілі вирішив повернутися до першого плану” і їде на пункт пропуску “Краковець”.

Народний депутат від “Батьківщини” Ігор Луценко повідомив про нову «пастку» для Міхеїла Саакашвілі, який зараз намагається прорватися в Україну.