6df09cb58861e0b04da5be7010193b8d1432027053

Комітет кредиторів України схвалив бажання українського уряду прискорити процес реструктуризації держборгу. Однак ще раз нагадав, що списання основної суми заборгованості не підтримує. Про це йдеться в повідомленні комітету, спрямованого Мінфіну України.

У заяві комітету наголошується:

«Як було оголошено раніше, комітет представив міністерству детальне пропозицію, яка, на думку комітету, відповідає цілям міністерства, без скорочення суми основного боргу».Точний склад кредиторів до цих пір залишається в таємниці. Сама ж група кредиторів заявила, що складається з фондів, якими управляють або які консультують BTG Pactual Europe, Franklin Advisers., TCW Investment Management Company і T. Rowe Price Associates. Близько $8,9 мільярдів українського боргу належить їм.

Раніше повідомлялося, що переговори з кредиторами про реструктуризацію частини боргу України проходять «складніше, ніж очікувалося». Таку заяву зробила в інтерв'ю німецькому виданню Handelsblatt міністр фінансів України Наталія Яресько.

Нагадаємо, Наталія Яресько заявила журналістам, що кредитори затягують у прийнятті рішення про реструктуризацію зовнішніх боргів України. 

«Червень – дуже критичний місяць», – підкреслила міністр фінансів, говорячи про терміни домовленості.

 

Джерело: Корупція.Інфо