Вибух у житловому будинку на вулиці Пушкіна у Тернополі, у результаті якого постраждали чоловік і його дитина, спровокувала господарка квартири. Як повідомили в поліції регіону, вона намагалася накласти на себе руки. Її госпіталізували в психоневрологічну лікарню з симптомами отруєння продуктами горіння природного газу.

За словами постраждалого чоловіка, напередодні вибуху він перебував в одній з кімнат, а дружина була на кухні, син грався у коридорі. Чоловік відчув запах газу. Коли він забіг на кухню, то побачив, що конфорки газової плити відкриті. Дружина, не сказавши ні слова, пішла, а він перекрив газ і почав відкривати вікна. У цей момент і стався вибух.

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аваріюЗа попередніми даними, жінка неодноразово намагалася накласти на себе руки через проблеми з психікою.

Раніше повідомлялося, що в житловому будинку на вулиці Пушкіна в Тернополі в одній з квартир стався вибух з подальшим горінням. Чоловік і його син 2011 року народження були госпіталізовані з опіками тіла II-III ступеня.

Нагадаємо, в наслідок вибуху у Кривому Розі в багатоповерхівці постраждало троє людей. Вибуховою хвилею зруйнувало цілий поверх.