Зранку 4 листопада в Києві за адресою вулиця Трускавецька, 2/1 знайшли тіло чоловіка. Він був без взуття, а на обличчі лежала SIM-карта.

Як відомо, тіло лежало поблизу затоки перед входом в приватний будинок. Особа чоловіка не встановлена.

Виклик на лінію екстрених служб надійшов близько 06:00. Як розповіли правоохоронці, на вигляд чоловікові близько 30 років. 

“При ньому ніяких документів не знайшли. Поруч з ним лежало кілька грошових купюр, а на обличчі була SIM-карта. Попередньо, слідів насильницької смерті не знайшли.

Крім того, поліцейські звернули увагу на те, що взуття чоловіки стояла за рогом, а сам він лежав в одних шкарпетках, які були повністю чисті, не дивлячись на те, що навколо грунт”, – йдеться у повідомленні. Слідчо-оперативна група з’ясує причину смерті.

Нагадаємо, 8 вересня на столичних Осокорках виявили чоловіка з порізами на тілі, який лежав у калюжі крові.

Лікарів і поліцію викликали перехожі, які побачили чоловіка на тротуарі. Медики, приїхавши на виклик, констатували смерть невідомого.

Поліцейські, оглянувши чоловіка, виявили на у нього кілька глибоких порізів на шиї і руках. Попередньою причиною смерті називають втрату крові.

Через 15 метрів від тіла лежала сумка з особистими речами чоловіка, але у ній не було ні документів, ні мобільного телефона. Серед крові були осколки флакона від парфуму, записка з іменем Світлана та номером телефону.