На екс-начальника кримінальної поліції Львову наклали штраф та позбавили водійських прав строком на один рік, передає Корупція Інфо

Два місяці тому у Львові зупинили автомобіль з нетверезим водієм за кермом. Ним виявився начальник кримінальної поліції Микола Гладюк. Він якраз їхав з переатестації, яку пройшов в цей день.

Йому на підмогу приїхав ще один начальник, який, за словами свідків, також був на підпитку. Обидва нецензурно висловлювалися в сторону патрульних і зловживали службовим становищем.

Після інциденту Миколу Гладюка звільнили з займаної ним посади і призначили заступником начальника кримінальної поліції Львову. Його новим шефом став його ж екс-заступник Сергій Богданов. З посади Гладюка не відсторонювали, так як подія не відноситься до виконання службових обов’язків.

Днями суд ухвалив рішення, згідно з яким провина обійдеться екс-начальнику карного розшуку в 10 200 гривень і позбавлення прав на рік. Напротязі 10 днів після того, як адвокат обвинуваченого отримає рішення суду на руки, можна буде подати апеляцію.