Глава Одеської митниці висловила надію, що уряд підпише постанову, яка б дозволила запустити пілот митної реформи в Одеській області.

В іншому випадку вона готова піти у відставку. Головою Одеської митниці Юлія Марушевская заявила, що може піти у відставку слідом за одеським губернатором Михайлом Саакашвілі, якщо не буде просувань з реформою митниці, повідомляє Корупція. інфо

Саакашвілі в понеділок заявив про намір піти у відставку в зв'язку з небажанням влади боротися з корупцією. Він також звинуватив президента України Петра Порошенка в заступництві злочинним «кланам» в регіоні.

Його відставку ще повинен схвалити президент. «Якщо нічого найближчим часом не зміниться, то доведеться робити ті ж самі кроки (що і Саакашвілі – Ред.).

Я сподіваюся, що буде якась реакція щодо підписання постанови урядом, яке б дозволило запустити пілот митної реформи в Одеській області », – сказала Марушевская в понеділок журналістам.

Марушевская була призначена главою Одеської митниці в минулому році, основним її гаслом було реформування митниці. Тим часом у неї виник відкритий конфлікт з главою Державної фіскальної служби Романом Насирова.