189985

У Чернівцях студентам за відданий "потрібної" партії голос на місцевих виборах пропонували від 300 до 450 грн, повідомляється на сторінці громадянської мережі "Опора" у Facebook., передає Корупція.Інфо.

"На дільниці №730506 по вулиці Небесної Сотні в студентському містечку в Чернівцях було зафіксовано три випадки фотографування виборчих бюлетенів. В ході бесіди з виборцями, які фотографували бюлетені, з'ясувалося, що за голосування за "потрібний" номер партії пропонувалося від 300 до 450 грн", – сказано в повідомленні.

Спостерігач "Опори" викликав міліцію. Складено акт про порушення, а виборці – студенти Чернівецького національного університету з юридичного, історичного та біологічного факультетів – доставлені до райвідділу.

Студенти, яких вдалося опитати, голосували за партію "Рідне місто" і кандидата Ростислава Білика. Проте причетність до підкупу сам кандидат спростовує.

Також факти фотографування бюлетенів фіксують спостерігачі і в інших так званих "студентських" дільницях. На трьох дільницях зафіксовано як мінімум 10 випадків фотографування.

Як повідомили спостерігачі, поки за таке ж порушення з голосуванням за ту ж політичну силу і кандидата затримані ще чотири людини. Іншим спостерігачем в іншій ділянці передано міліції ще 7 порушників.