Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою

Мешканець Львівщини підозрюється у контрабанді наркотиків, повідомляє Корупція.Інфо

Зокрема прокуратурою погоджено підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 305, ч.2 ст. 307, ч.3 ст. 311 КК України (перевезення з метою збуту та контрабанда наркотичних засобів та прекурсорів), 37-річному мешканцю Львівської області.

Останній придбав на території Республіки Польща лікарські засоби, які в своєму складі містили наркотичні засоби та прекурсори, та перевіз контрабандним шляхом в Україну, прямуючи через один з автомобільних пунктів пропуску Львівської області.

При цьому, намагаючись уникнути викриття, пакет із цими засобами, чоловік приховав під обшивкою салону власного автомобіля. Однак, одразу після перетину державного кордону, його було затримано оперативними співробітниками УСБУ у Львівській області.

Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні проводиться УСБУ у Львівській області за процесуального керівництва прокуратури Львівської області.

Згідно з чинним законодавством за вчинення такого кримінального правопорушення передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 10 до 12 років з конфіскацією майна.