Митрополит Московського патріархату Онуфрій відреагував на пропозицію президента України Петра Порошенка щодо створення автокефалії

Про це повідомляє прес-служба УПЦ МП, передає Корупція.Інфо

«Я, як людина, священик, можу сказати одне – той шлях, який вони пропонують – принесе нам багато обмежень. На цьому шляху ми будемо людьми другого сорту і на цьому шляху буде складно зберегти чистоту віри. Тому треба берегти те, що ми маємо. А наша церква має все, що потрібно для порятунку», – зазначив він.

церковь-храм Більш того, представник Московського патріархату поскаржився лідеру українців на те, що політики нібито хочуть зробити так, щоб церква жила «за їхніми забаганками».

Популярне: "Від 500 до 3685 гривень …": Українці вже днями зможуть отримати разову грошову допомогу

Нагадаємо, з’явилися нові деталі церковного скандалу в Україні. Так, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет заявив, що українській православнійцеркві Московського патріархату слід змінити назву.

За його словами, після створення помісної церкви буде також і перереєстрація статутів усіх парафій. Він висловив надію, що більшість українських парафій зареєструються саме за помісною Українською церквою.

Як писала Politeka, церква Московського патріархату звернулася до українців із проханням підтримати скасування томосу про автокефалію. Про це повідомляють українські журналісти.

Так, віруючим українцям пропонують заповнити спеціальний шаблон, який потім нібито передадуть Вселенському патріарху Варфоломію з вимогою не допустити створення Єдиної помісної церкви.