Дружина глави екс-президента Грузії, лідера партії "Рух Нових сил" Міхеїла Саакашвілі Сандра Рулофс заявила, що їхня сім'я заробляє, зокрема, на здачі в оренду нерухомості в Нідерландах, передає Корупція.Інфо.

"Я працюю у Грузії. Я лектор в університеті. У мене є благодійний фонд, там також є зарплата. Мій батько зараз на пенсії, у нього є різні будинки, які ми здаємо в оренду. На березі моря у Голландії, наприклад, дуже гарне місце, де все більше туристів", – сказала вона в ефірі ZIK.

При цьому Рулофс нічого не сказала про доходи самого Саакашвілі. Вона каже, що в місяць витрачає близько 1600 євро.

"Ми не бідні, і батько допомагає", – додала вона.

Уродженка Нідерландів Рулофс очолює фонд SOCO, який допомагає багатодітним сім'ям, хворим, дітям-сиротам та малозабезпеченим у Грузії.

Дружина Міхеїла Саакашвілі Сандра Руловс, коментуючи події 5 грудня, заявила про те, що їхня сім’я налаштована оптимістично, і назвала те, що відбувається, «не завершенням, а початком нової боротьби».

Тим часом дружина Саакашвілі не може прогнозувати, як будуть розвиватися події.

Нагадаємо, що у квартирі в Києві, де живе лідер партії «Рух нових сил» Міхеїл Саакашвілі, проводили обшук. Політик піднявся на дах будинку і погрожував зістрибнути.

Пізніше Саакашвілі затримали і вручили підозру. За словами адвоката, його підозрюють у «сприянні поваленню державного режиму».

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що лідер «Руху нових сил» Міхеїл Саакашвілі за гроші соратників екс-президента Віктора Януковича, зокрема Сергія Курченка, фінансував акції протесту для захоплення державної влади в Україні. Саакашвілі відкидає ці звинувачення.

 

 

 

Популярне: Чекають підпису президента! Які сюрпризи чекають на українців у 2018 році. Кому пощастить найбільше