Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє про неприпустимість збільшення плати за газ для населення після введення абонплати і вимагає від Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ), переглянути відповідне рішення, передає Корупція Інфо

Популярне: Що ж тепер з ним буде? НАБУ взялось за Садового! Розплата близько?

"Вчора я пообіцяв розібратися з абонплатою за газ, провести ретельні розрахунки і подивитися, як це вплине на оплату за газ для кожного українського громадянина.

Тільки що я завершив нараду з цього приводу. Збільшення дійсно є і становить в середньому в розрахунках від 1,3 до 3 разів, особливо це стосується тих, хто живе у багатоквартирних будинках", – написав глава уряду на сторінці у Фейсбуці в суботу.

За його словами, це неприпустимо. "Ні я, ні уряд це категорично не підтримуємо. Я тільки що розмовляв з представником комісії, яка встановила цю абонплату з 1 квітня. Хоча Національна комісія з енергетики та не підпорядковуються уряду і прем'єр-міністру, але я в понеділок направлю офіційне звернення. Вимагаю, щоб це рішення було переглянуте", – заявив В. Гройсман.

Напередодні прем'єр заявив, що Кабінет міністрів вивчить структуру платежів за газ після введення абонентської плати за його розподіл і, можливо, звернеться до НКРЭКУ. Він також зазначив, що ціна розподілу газу раніше була закладена в його ціну, а тепер ці виплати розділені на два платежі.