Чоловік обурився і написав пост у соцмережі 

Житель Львова обурився тим, що у комунальній поліклініці йому виписали чек для оплати у банку для проходження медогляду. Вартість послуги 156,35 гривень. Про це сам Олег Микитюк написав у співтоваристві Varta1 Facebook.,  передає Корупція.Інфо


"Можливо тут мені хтось пояснить суть нових медичних реформ. Проходячи медогляд (на прийом на роботу) в КМП – 4 мені виписали чек, по якому потрібно в банку оплатити суму "156,35 гривень". Такий же медогляд проходив друг в КМП – 5, де не платив ні копійки, і ніяких подібних чеків йому не виписували.  В поліклініку звертався більше 2 років тому, також медогляд проходив, тоді ні за що не платив. Так питання, за що саме я оплачую? Чому в інших поліклініках таких ситуацій немає?" – поцікавився Олег Микитюк.

Популярне: Батько побачив відео з дочкою: Матір гвалтувала 16-місячну дитину, знімаючи на камеру і відправляла коханцю

В коментарях люди обурилися ситуацією в поліклініці. 

"Треба уточнити, чий це рахунок. А, може, це якийсь ПП по наданню інформаційних послуг? Те що в квитанції написали – нічого не означає", – написав Тарас Матвіїв. 

"Я для роботи проходжу медогляд безкоштовно", – прокоментувала Ірен Двірник. 


Деякі написали, що медогляд для роботи завжди був платний. 

"Оплата медогляду також є і в інших поліклініках. Питання лише, який медогляд. Форма 086 безкоштовна, а для роботи медогляд платний був і кілька років тому. Тому ваше приписування сюди медреформи є зайвим", – прокоментував Олександр Золотухін.