Забезпечив підготовку артилеристів Міжнародний центр миротворчості та безпеки на Львівщині – тут завершує вишкіл новостворена артилерійська бригада, яка незабаром відправиться у гарячу точку України.

«Близько 750 військових, 90 відсотків з яких – добровольці, опановують фах артилериста у Центрі миротворчості та безпеки. Бригаду було створено два місяці тому. І за цей час майбутні бомбардири досконало оволоділи військовою спеціальністю, пройшли програму бойового злагодження та управління вогнем. Половина із них уже вирушили на фронт», – розповів т.в.о. командира бригади полковник Олег Лісовий.

За його словами, новобранці з розумінням ставляться до занять з бойової підготовки. І хоча більшість із них початківці в артилерійській справі, щоденна десятигодинна підготовка дозволила їм за короткий час опанувати всі тонкощі професії. Зокрема, вони опанували десятитонні 152-міліметрові гармати «Гіацинт-Б».Поряд з артилерійськими підрозділами бойове злагодження проходять й інші, зокрема підрозділи зв'язку, управління, інженерного забезпечення, РХБ захисту, комендантської та медичної служб тощо.

 

Читай найсвіжіші новини про Львів

 

Джерело: Укрінформ