Учора, 30-го вересня, приблизно о 15:00 годині до поліцейських надійшла інформація щодо загибелі жінки 1945-го року народження в селі Королево, що у Виноградівському районі. Про це місцевому новинному сайту Mukachevo.net розповіли у Головному управлінні Нацполіції в Закарпатті.

До місця прибули правоохоронці слідчо-оперативної групи та з’ясували, що за невідомими наразі причинами, пенсіонерка облила себе легкозаймистою рідиною, та підпалила себе на городі.

Причини самогубства покищо невідомі


Жінка була не самотня, в неї був чоловік, та інша рідня, котра кинулась її гасити, однак вона загинула від одержаних опіків.Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Причини самогубства зараз з’ясовуються.

Варто нагадати, що дівчинка підпалила себе, коли подруги показали їй популярний в інтернеті "виклик вогнем". Наразі підліток знаходиться в реанімації.

Сидячи за кухонним столом, Бранді Оуенс чекала, поки її дочка і її друзі не з'їдять млинці, перш ніж покинути їх, щоб поспати. І через 10-15 хвилин після того, як вона лягла в ліжко зі своїм нареченим, Оуенс почула голосні звуки.