У мережі з'явилося дивне відео, на якому напівроздягнені дівчатка танцюють на пілоні на тлі дерев'яної хати з вивіскою "Будинок моди". При цьому за виступом спостерігають глядачі, серед яких літні люди і діти.

"Навіть не знаю, що мене бентежить в цьому відео: дитячий сільський стриптиз-клуб або сучасна російська сільська архітектура в стилі 17 століття", – свідчить підпис в Twitter "Чіткий Тасс".

 

Популярне: Погрожував, що розповість усе в школі: 76-річний чоловік два роки ґвалтував дитину

"Що взагалі відбувається?", "Росія в одному відео. Боляче, шкода, соромно. Бідні, приречені люди", "Всі родичі зібралися помилуватися", "Це стриптиз? По-моєму, дві дівчини просто відганяли настирливих мух, поки третя показувала, як швидко вона може залізти на дерево, якщо за нею будуть гнатися вовки","Мені спочатку здалося, що біля стіни кришка з труни стоїть","Останнє бажання покійного виконують", – пишуть в соцмережі.

Нагадаємо, вчора 11 липня у соцмережі невідомі з нового аккаунта запостили відео прямого ефіру з студії київської радіостанції "Максимум", на якому парочка займається сексом. "Слава Дьомін, жесть! Ти таке дозволяєш, так?"