наркотики підкидають

Прокуратура Харківської області затвердила і направила в Ленінський районний суд Харкова обвинувальний акт стосовно 7 учасників організованої злочинної групи, яка займалася виробництвом, виготовленням, придбанням, зберіганням, перевезенням та збутом наркотичних засобів (ч. 2, 3 ч. ст. 307 КК України).

Про це повідомила прес-служба прокуратури, передає Корупція Інфо

"Досудовим розслідуванням встановлено, що на початку грудня 2014 57-річний харків'янин, який мав досвід роботи в правоохоронних органах, створив та очолив організовану злочинну групу. В якості співорганізатора чоловік залучив свого 24-річного зятя, який мав численні зв'язки серед наркоманів", – розповів в. о. начальника відділу прокуратури області Олександр Цимбалистенко.

Всього до складу групи увійшло 7 осіб, в тому числі 5 виконавців у віці від 20 до 30 років. Зловмисники виготовляли, зберігали та реалізовували наркотичні засоби.

"За розробленою злочинцями схемою покупець телефонував на номер мобільного телефону і замовляв товар. Продавець виходив на зв'язок через програму Skype і повідомляв номер банківської картки, на яку необхідно перерахувати гроші. Після того, як покупець повідомляв зарахування зазначеної суми на карту, продавець вказував місце схованки, або час і місце особистої зустрічі", – пояснив Цимбалистенко.

Всього за півроку діяльності злочинної групи встановлено 9 епізодів незаконного збуту особливо небезпечних наркотичних засобів і психотропних речовин, у тому числі синтетичних аналогів марихуани.

Максимальна санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.