Колишній голова Служби безпеки України, екс-начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони та лідер партії "Сила і Честь" Ігор Смешко припускає, що може балотуватися в президенти. Про це він сказав у інтерв'ю газеті "День" від 12 червня, передає Корупція.Інфо


За його словами, багато партій пропонує його політсилі об'єднати ресурси "для порятунку України, тому що ці вибори будуть визначальними для долі країни".

"Ми із задоволенням підставимо плече і готові вступити в команду лідера, який готовий показати стратегію, план реалізації цієї стратегії на п'ять років і команду, яку цей лідер збирається привести до влади. Якщо цього не буде, то восени нам доведеться приймати рішення про самостійну боротьбу на виборах", – пояснив колишній силовик.

Популярне: "Збільшаться вже в липні": Нові пенсії і прожитковий мінімум. На скільки зростуть виплати, та що потрібно знати

62-річний Смешко працював у Міноборони з 1992-го до 2001 року. У 2002–2003 роках був заступником секретаря Ради національної безпеки й оборони України. Із 2003-го до 2005-го очолював СБУ.

Чергові вибори президента України мають відбутися 31 березня 2019 року.