Нардеп Михайло Хміль звинуватив телеканал ZIK у причетності до двох офшорних компаній та ухилянні від сплати податків.

16 жовтня депутат направив на ім’я Генпрокурора України та голови СБУ звернення, в якому вимагає перевірити ТОВ Телерадіокомпанія "Міст-ТБ" (засновник ТОВ "ЗІК") щодо можливих корупційних дій та махінацій з фінансування через офшори, що пов’язані із оточенням екс-президента Януковича.

У звернені вказано, що телеканал ZIK має у засновниках кіпрську офшорну компанію "Гракеа лімітед" та віргінську британську офшорну компанію "Інвестмент Файненшіал менеджмент". З його слів, принаймні одна з них пов’язана із Сергієм Курченком, одіозним младоолігархом та "гаманцем сім’ї" Януковича.

"Вартий уваги правоохоронних органів той факт, що ТОВ "Украинская медиа группа" Сергія Курченка у складі своїх засновників має компанію "Кверті бізнес ІНК", яка знаходиться за тою ж адресою, що і "Інвестмент Файненшіал менеджмент», однієї із двох офшорних копаній – засновниць ТОВ "ЗІК"", – вказано у зверненні нардепа.

Він також заявляє, що компанія одного із топ-менеджерів "Сім’ї" Януковича допомогла телекомпанії "ЗІК" ухилитись від податків на суму 600 тис грн.

"Руслан Скулімовський, якого знають як одного з топ-менеджерів сім’ї Януковича, є засновником ТОВ "Віка-Україна" (м. Київ), яке перерахувало на користь ТОВ «Телерадіокомпанія МІСТ ТБ» (ТОВ ЗІК) 0,6 млн. грн. в якості поворотної фінансової допомоги, зазвичай таку схему використовують, щоб ухилитись від сплати податків", – вказано у зверненні.

 

Джерело: ZAHID.net