До наступного понеділка над Україною пануватиме грозовий циклон, якому допомагатиме "побратим" із західної Європи, передає Корупція.Інфо

Протягом найближчих  днів погода в Україні остаточно зіпсується. Грозові дощі та хмари пануватимуть над всією територією країни, а температура повітря знизиться на кілька градусів. У нічний час можливі перепади температур на 10-12°С. Про це повідомили в українському Гідрометцентрі.

Два циклони, один із яких трохи менший і перебуває над Україною, а більший і потужніший – над Європою, "змусили" синоптиків переглянути прогноз погоди.

Популярне: Погрожував, що розповість усе в школі: 76-річний чоловік два роки ґвалтував дитину

У п'ятницю, 13 липня, дощі та грози знову підуть у наступ на південь і схід країни, цього разу дійдуть до Сумської, Харківської, Дніпропетровської областей, Одеси, Миколаєва, Херсона та Криму. Але помітного похолодання не передбачається. На Донбасі, у Харківській області та в Криму – без опадів. Температура повітря буде, як і раніше, високою.

Уже в суботу, 14 липня, над Україною буде два грозових фронти. Дощі з грозами при високій температурі повітря прогнозують по всій Україні без винятку.

У неділю, 15 липня, погода буде схожа з суботньою. Але температура повітря почне знижуватися. Із західних до центральних і північних областей прийде похолодання на 3-4°С вдень, а вночі перепади температури становитимуть 10-12°С.

У понеділок, 16 липня, погода буде схожа з попереднім днем. По всій території України прогнозують грозові дощі. Похолодання на 3-4°С прийде і на південно-східні території України.