Явка на другий тур місцевих виборів 22 листопада буде невисокою. Про це розповів політолог Вадим Карасьов в ефірі каналу “Україна 24”.

“Я думаю, явка буде трохи нижчою (ніж у першому турі – ред). Немає піднесення загальнонаціонального. Чому завжди місцеві вибори мають меншу явку, ніж загальнонаціональні? Тому що менше цього піднесення, менше на це звертають увагу медіа, менше мобілізації. Тому я не здивований, я прогнозував, що у другому турі буде менше явка. І чим далі від 25 жовтня (день першого туру місцевих виборів – ред.)… Це майже місяць. Яка вже може бути явка?” — сказав він.

Експерт вважає, що великий розрив у часі між першим і другим туром виборів могли влаштувати навмисно.

“Мені здається, що спеціально хтось зробив, щоб вибори другого туру були через місяць. Навіщо так робити? Два, три тижні максимум, інакше зникає запал виборця. Можливо, хтось саме на це і розраховує, що свої прийдуть, а чужі не прийдуть”, — сказав він.

Нагадаємо, 22 листопада, в 11 українських містах відбудеться другий тур місцевих виборів. Це такі міста: Львів, Бердянськ, Дніпро, Дрогобич, Полтава, Миколаїв, Слов’янськ, Нікополь, Рівне, Ужгород, Черкаси.