Народний депутат України Мустафа Найєм вважає, що вбивство у центрі Києва журналіста Павла Шеремета було спрямоване проти паростків нової країни, яку будують українці після Майдану.

Про це він написав у своєму блозі в "Українській правді", передає Корупція.Інфо.

Політик переконаний, що вбивство Шеремета вписується у десятки інших актів демонстративного насильства, безкарної корупції і мародерства в країні і є атакою на всю Україну.

Важливо, що вбивці знали, розуміли те, що розуміємо всі ми — паралелі з Георгієм Гонгадзе і "Українською правдою" приходять у голову не дарма. Вони прораховували всі наслідки публічного і демонстративного, не вбивства — а страти,
— написав Найєм.

На його думку, замовники вбивства мали на меті розколоти суспільство і загнати українців у глухий кут шляхом нагнітання тваринного страху, недовірою і керованою злістю.

Давайте чесно — озирніться навколо, багато в чому їм це вдається. Я упевнений, що багатьом в ці дні хотілося поїхати, загубитися, переїхати на іншу планету. Вибух був спрямований проти тієї країни, яку ми всі хотіли побудувати, коли було не так страшно,
— вважає депутат.

Попри це, Найєм резюмує, що зараз українці, як ніколи опинились в одному човні. Тому нікуди втікати і немає іншого виходу, окрім як продовжувати жити далі.