Степанов прокоментував чутки навколо своєї відставки. Він зауважив, що ставиться до збору підписів нардепами спокійно, оскільки ця історія тягнеться ще з квітня.

Є чіткі плани щодо реформування української медицини до кінця 2023 року, а на все інше немає часу. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі каналу “Україна 24”, коментуючи чутки щодо його можливої відставки.

“Станом на сьогодні в мене в житті нічого не змінилося. Я закінчую, маю надію, хворіти. І наступними днями вже буду працювати у звичайному режимі, а не у дистанційному. В мене є чіткі плани щодо реформування нашої медицини, реанімації нашої медицини до кінця 2023 року – в різних сферах медицини”, — сказав Степанов.

Він зауважив, що ставиться до збору підписів нардепами спокійно, оскільки ця історія тягнеться ще з квітня.

“Кожен має займатися своєю справою. Хтось бігає підписи збирає. Хтось ще щось робить. Я не знаю, що тут коментувати. Це вже перетворилося на таку забаву – вони то збирають підписи, то відкликають підписи, то знову збирають. Це відбувається з квітня. Я до цього спокійно ставлюся”, — додав Степанов.

До слова, наразі очільник Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов може спокійно продовжувати виконувати свої обов’язки не переймаючись через загрозу відставки. Про це УНН розповів на правах анонімності представник фракції “Слуга народу” у ВР.

“Можете повірити, попри старання фракції „Голос“, попри те, що є питання до міністра — відставка йому не загрожує. Не цього року так точно. Робочий процес йде. Степанов працює і голосів на підтримку його відставки немає”, — повідомило джерело.

Співрозмовник також зауважив, що тим більше не стане підтримки для призначення нового очільника МОЗ.

“Якісь кандидатури кулуарно обговорювались. Але важливе питання достатньої підтримки, а її немає, немає голосів. Ті кандидатури, які потенціально може запропонувати „Голос“ не знайдуть підтримки в залі. У нас же немає потенційної кандидатури, яка б також об’єднала всю монобільшість”, — пояснив співрозмовник.

Він зауважив, що наразі голосування за будь-яке найменш спірне питання ускладнюються ще й тим, що багато депутатів хворіють на коронавірус і голосів одних тільки “слуг” може виявитись недостатньо.