На новорічному прийомі самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка в Мінську 16 січня виступили українські співачки Еліна Іващенко та Ірина Білик.

На прийомі Лукашенка з нагоди “старого Нового року” в суботу засвітилися і зірки російської естради, серед них Стас Михайлов, Валерій Сюткін і Зара. Був на вечорі в Палаці незалежності й колишній соліст білоруського ансамблю “Пісняри” Валерій Скорожонок.

50-річна Ірина Білик є заслуженою та народною артисткою України. 19-річна Еліна Іващенко перемагала у вокальних шоу “Голос. Діти” (2016) та “X-Фактор” (2019), здобувала першість на фестивалях “Чорноморські ігри-2018” та “Слов’янський базар-2020”.

Як повідомляється, вечір пройшов у стилі “Вечорів на хуторі біля Диканьки”.

Під час новорічного прийому самопроголошений президент Білорусі вручив ордени, медалі та подяки державним діячам, артистам і співробітникам ЗМІ.

Кореспондент “Столичного телебачення” Григорій Азаренок удостоєний медалі “За відвагу”, а оглядач видавничого дому “Білорусь сьогодні” Андрій Муковозчік і головний радник пресслужби президента Валерій Шульга отримали по медалі “За трудові заслуги”.

Лукашенко в своєму виступі, серед іншого, запевнив, що ніколи не відступить і що упевнений у своїй правоті.