Дружина Антона Гонтарєва, старшого сина глави Національного банку України, продовжує подорожувати по світу. Всього за два місяці вона встигла побувати в Південній Африці та Індонезії, повідомляє Корупція Інфо

Однак тепер Валерія Томашевська (дівоче прізвище дружини Антона Гонтарєва) публікує тільки свої фотографії. Знімків сина і чоловіка на її сторінці в соцмережі немає.

Так, у листопаді невістка голови Нацбанку побувала на острові Балі в Індонезії. Там дівчина займалася серфінгом, засмагала на пляжі і їла екзотичні фрукти. Зупинялася вона в 5-тизвездочном готелі Nusa Dua, де вартість двомісного номера починається від $150 на добу.Після цього Валерія Томашевська вирушила в Малайзії, де зобразила себе на тлі міського пейзажу Куала-Лумпур.

А вже в грудні 2016 року дружина Антона Гонтарєва позувала з молодими левами в сафарі-парку Lion and Safari Park, який знаходиться в ПАР.

На Новий рік вона відвідала водоспад Вікторія, розташований на кордоні двох африканських держави Зімбабве і Замбії.

На початку січня невістка Валерії Гонтарєвої сфотографувалася в 5-тизвездочном готелі The Palace of the Lost City at Sun City Resort в ПАР поруч з національним парком Пилансберг. Двомісний номер у цьому готелі коштує $430 за добу.