Відсьогодні, 1 липня, у Львові курсуватимуть нічні автобуси – із 23:00 до 06:00. Безпеку у транспорті забезпечуватиме «Муніципальна дружина».

ohorona_lvova_patrul1616116_143575245747

«Працівники «Муніципальної дружини» супроводжуватимуть нічні маршрути, адже, зважаючи на пізній час, у який працюватимуть водії та їздитимуть пасажири, необхідно подбати про їхню безпеку», – зазначив директор ЛКП «Муніципальна дружина» Андрій Струк, інформує прес-служба Львівської міськради, передає Корупція.Інфо

Із проханням забезпечити патрулювання працівниками ЛКП «Муніципальна дружина» усіх нічних маршрутів до підприємства звернувся колектив «Об’єднання «Самопоміч».

За словами керівника Львівського міського осередку «Об’єднання «Самопоміч» Андрія Шевціва, зі стартом цього проекту важливо врахувати усі чинники, які можуть завадити його реалізації. Найактуальніше питання – це громадська безпека. «На базі «Об’єднання «Самопоміч» функціонує Центр безпеки міста. Відтак наш колектив прийняв рішення звернутися до «Муніципальної дружини» та у співпраці з ними працювати для безпеки містян», – зазначив він.

Нічні автобуси курсуватимуть за 7 маршрутами, на кожному з яких з 23:00 до 06:20 працюватиме лише один невеликий автобус. Маршрути розроблено так, щоб долати відстань між початковою і кінцевою зупинкою за 40 хвилин, повне коло по маршруту – відповідно 1 год. 20 хв. Вартість проїзду – 8 грн. Спершу розробили лише загальний графік руху з кінцевих зупинок. Проте сьогодні повідомили, що розраховують графік руху через проміжні зупинки.