Мексиканську зірку Instagram Араселі Хіменес (Araceli Jimenez), відому як Keilanny Boo, застрелили в барі. Як повідомляє El Universal, в злочині підозрюють членів місцевого наркокартелю.

Вбивство сталося ще 17 липня в місті Несауалькойотль, що знаходиться недалеко від столиці країни. За даними Nacion321, дівчина була пов’язана з картелем La Unión Tepito, проте мотиви злочинців поки невідомі.

У Keilanny Boo було понад 67 тисяч шанувальників в Instagram, також вона публікувала відео на YouTube і в Facebook. Блогерка випускала короткі гумористичні ролики, в деяких також брав участь її хлопець і їхній спільний син.

Відзначається, що на користь версії про зв’язок дівчини з картелем говорять деякі з опублікованих світлин. На одному вона облизує пістолет, який тримає в руці і направляє його в камеру, на іншому – з куль складний її псевдонім.

Одна з подруг дівчини опублікувала в Facebook пост, в якому висловила свої співчуття і подякувала блогерці за те, що та їй допомагала і була з нею.

Раніше стало відомо, що зірка YouTube під псевдонімом The King of Random зобразив на відеокамеру момент своєї смерті. Він вів запис свого польоту на пароплані, коли сталася трагедія.