Журналіст Дмитро Гордон заявив, що перед виборами СБУ отримало інформацію про те, що російські спецслужби збираються вбити його для дестабілізації ситуації в Україні. Про це Гордон заявив в ефірі програми “Свобода слова”.

За словами Дмитра Гордона, через це він був змушений деякий час жити під державною охороною.

“Охороняли близько 20 осіб з собаками, снайперами, броньованими машинами”, – розповів журналіст. Він додав, що це було “не життя”.

Відзначимо, що, за версією силовиків, журналіста Павла Шеремета вбили саме з метою дестабілізації обстановки в Україні. Про це керівництво МВС повідомило 12 грудня в ході прес-конференції.

Відразу після оголошення підозр було підготувано докладну реконструкцію вбивства Павла Шеремета, виходячи з версії слідства.

Шеремета вбили в Києві влітку 2016 року. З тих пір слідство працювало безуспішно – і тільки зараз змогло затримати потенційних вбивць.

Всі вони, як і очікувалося, виявилися пов’язаними з добровільним рухом і війною на Донбасі. Причому поки без видимої прив’язки до “руку Москви”. Правда, її присутність глава МВС Арсен Аваков не відкинув і дав зрозуміти, що “російський слід” розглядається як одна з версій.

Також відомо, що говорили Антон Геращенко та Арсен Аваков про справу Шеремета в останні роки. І як вони шукали “руку Кремля”, а за підсумком офіційною версією слідства, за яким і оголосили підозру, став мотив просування ідей величі арійської раси атошнікамі і волонтерами.