oppozicionnyy_blok__650x410

Обласне відділення партії "Оппоблока" не зможе взяти участь у місцевих виборах
Харківському обласному відділенню політичної партії "Опозиційний блок" сьогодні, 3 серпня, відмовили в реєстрації в Харківській області. Про це повідомляє місцеве видання Status Quo з посиланням на начальника Головного територіального управління юстиції в Харківській області Юрія Георгіївського, передає Корупція.Інфо.

Повідомляється, що за його словами, раніше політична партія "Закон і порядок" кілька разів подавала до теруправління юстиції документи про зміну назви на "Харківська обласна організація "Опозиційний блок", а також про зміну керівних органів обласної організації. Документи були з порушеннями, тому їх відправляли на доопрацювання.

Також Георгіївський уточнив, що 10 днів тому до теруправління були подані документи про припинення діяльності юридичної особи "Харківська обласна організація (ХОО) партії "Закон і порядок", а також про реєстрацію "Харківської обласної організації "Опозиційний блок". 27 липня було прийнято рішення прийняти пакет документів про початок припинення юридичної особи ХОО партії "Закон і порядок".

"Поки процедура ліквідації не завершиться, ухвалити рішення про реєстрацію нової облорганізації – партії "Опозиційний блок" – територіальне управління юстиції не може. Справа в тому, що відповідно до статуту "Оппоблока" в одній територіальній одиниці не можуть діяти дві організації цієї політичної партії", – йдеться в повідомленні.

За словами Георгіївського, ліквідація юридичної особи займає мінімум два місяці. Тому обласне відділення партії "Оппоблока" у місцевих виборах взяти участь не зможе.