Мозговий

Учора ввечері партизанський загін підірвав автомобіль лідера луганських бойовиків – командира бригади "Привид" Олексія Мозгового.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook повідомив лідер партизанського загону" Тіні" Олександр Гладкий, передає Корупція.інфо

При цьому портал бойовиків повідомляє, що Мозговий отримав легке поранення і контузію, був доставлений в Алчевську міську лікарню і після перев'язки повернувся до своїх обов'язків.

Позбавити життя командира терористичної групи «Призрак» хотіла група партизанів «Тіні». Не вдалося їм це зробити через те, що не розірвалася одна міна і терорист залишися живим, отримавши поранення в голову.

Про це повідомляє командир загону партизанів Олександр Гладкий.

«07.03.15 р о 20:35 партизанами "Тіні" (група І) по дорозі на в'їзді в н.п. Алчевськ трьома мон-50 підірвана колона Мозгового, джип «Ніссан патрол» і дві «Тойоти» охорони, склад – росіяни», – зізнається лідер партизанської групи.

У той момент терорист Олексій Мозковий сидів на задньому сидінні, тому отримав лише поранення в голову. Проте трьом його охоронцям повезло менше, вони загинули, ще п'ятеро охоронців-росіян отримали легкі поранення.

За словами партизанів, причиною їхньої невдачі стало те, що не підірвалася ще одна міна.

«Не спрацювала одна монка. Упс», – каже Олександр Гладкий.

 

фото фото2 фото3