VS_Bank_Logo

Протягом останнього місяця інформаційний медіа-простір почав наповнюватися провокаційними повідомленнями та маніпуляціями довкола репутації ПАТ «ВіЕс Банк» й обставин набуття Банком у власність будівлі фізкультурно-оздоровчого комплексу за адресою: м.Львів, вул. Зубрівська, 38.

Про це повідомила прес-служба «ВіЕс Банк», передає Корупція Інфо.

В зв’язку з цим ПАТ «ВіЕс Банк» доводить до відома всіх підприємств, установ та організацій, а також громадян України про те, що Банк є законним власником будівлі фізкультурно-оздоровчого комплексу з вбудованим підприємством торгівлі, загальною площею 8 548,2 кв.м., реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно 5821046101, що знаходиться за адресою: м.Львів, вул. Зубрівська, 38, що підтверджується витягом з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 10.08.2015 №42034454, виданим державним реєстратором Реєстраційної служби Львівського міського управління юстиції Корнєєвою Є.Ю.

sportlife

Підставою для реєстрації за ПАТ «ВіЕс Банк» права власності на вищезгадану будівлю є Іпотечний договір, посвідчений приватним нотаріусом Львівського міського нотаріального округу Грищенко Н.О. та зареєстрований в реєстрі за № 2780, згідно з яким ПП «ШИВА» як іпотекодавець передало в іпотеку банку як іпотекодержателю будівлю – фізкультурно-оздоровчий комплекс з вбудованим підприємством торгівлі, загальною площею 8 548,2 кв.м., реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно 5821046101, що знаходиться за адресою: м.Львів, вул. Зубрівська, 38, для забезпечення виконання зобов’язань  ПП «ШИВА» перед банком за Кредитним договором №KU018029 від 27.07.2012 на загальну суму кредиту 2 630 000, 00 (Два мільйони шістсот тридцять тисяч) доларів США.Починаючи з березня 2015 року ПП «ШИВА» припинило здійснювати платежі в користь ПАТ «ВіЕс Банк» за вищезгаданим Кредитним договором, хоча щомісяця отримувало на свій рахунок в іншому банку близько 1 000 000, 00 (Один мільйон) грн. надходжень у вигляді орендних платежів від здачі в оренду приміщень вищезгаданої будівлі.

Представник орендаря приміщень фізкультурно-оздоровчого комплексу по вул. Зубрівська, 38, м. Львів, на прес-конференції, проведеній з ініціативи кінцевого бенефіціарного власника ПП «ШИВА» В.А.Ломаковича 11.08.2015, підтвердив відсутність в орендаря заборгованості перед ПП «ШИВА» з орендної плати. А це означає, що починаючи з березня 2015 р. отримані орендні платежі ПП «ШИВА» навмисно використало на інші цілі, а не на погашення боргу перед ПАТ «ВіЕс Банк», хоча згідно умов договору з банком кредит мав погашатися з орендних платежів.

Власники ПП «ШИВА» намагаються повернути вищезгадану будівлю у свою власність всіма можливими шляхами, застосовують тиск на Банк, у тому числі через відкриття кримінальної справи з надуманих підстав, безпідставно звинувачуючи Банк у «рейдерстві», а працівників Банку – в підробці правоустановчих документів на вищезгадану будівлю, замовчуючи при цьому те, що ПП «ШИВА» не повернуло заборгованості перед Банком, а правоустановчим документом Банку є підписаний ще у 2013 році Іпотечний договір між Банком і ПП «ШИВА».

Відтак, ПАТ «ВіЕс Банк» вважає за необхідне застерегти всі підприємства, установи та організації, а також громадян України від оформлення будь-яких юридично-значимих відносин стосовно вищезгаданої будівлі з ПП «ШИВА», яке на даний час втратило право власності на будівлю Фізкультурно-оздоровчого комплексу по вул. Зубрівській, 38 у м. Львові, але продовжує незаконно володіти будівлею та отримувати доходи від її використання.