У Сокільниках у Пустомитівському районі Львівської області поставили символічну табличку на місці, де будуть виокремлені земельні ділянки для компактного проживання вимушених переселенців з Криму та сімей воїнів антитерористичної операції.

"На цих землях буде соціальне житло, житло для тих, хто на фронті. У нас 26 чоловік виїхали в зону АТО і більше ста людей отримали повістки. Частина з них знаходиться у військових частинах на підготовці", – повідомив голова Сокільницької сільради Михайло Криса. 

Активіст "Житлового кооперативу "Кримські переселенці" у Львівській області Рустем Еміралієв повідомив кореспонденту сайту "Крим.Реалії", що спочатку землю необхідно виділити самим жителям села, тому що вони роками стоять у чергах на її отримання. У другу чергу земельні ділянки планується надати учасникам бойових дій. 

"Держава у нас не багата, хоч якось треба їх віддячити за те, що вони захищають нашу Батьківщину", – каже Еміралієв. Після цього місцева влада планує надати землю для вимушених переселенців із Криму. Тим часом, Сокільницьку сільську раду очікує чергове судове слухання, яке відбудеться в четвер 16 жовтня, оскільки ділянка землі, на якчй планують розмістити переселенців та сім'ї воїнів АТО, є предметом судових спорів. 

Раніше пройшли три суди, останній із яких Сокільницька сільрада виграла. Вона погодилася надати земельну ділянку для будівництва житла вимушеним переселенцям і учасникам бойових дій на Донбасі, однак залишався невирішеною суперечка щодо власника цієї території. Судові тяганини за 22 гектара землі тривали з початку липня 2014 року. 

 

Джрело: Щоденний Львів