Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка 8 квітня підписав чотири розпорядження про надання фірмам, що пов’язані з Ярославом та Богданом Дубневичами, дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для обслуговування сонячних електростанцій. 

Загальна площа цих ділянок становить 8,8 га. Розпорядження опубліковані на сайті Львівської ОДА, про це 10 квітня повідомило видання «Наші гроші. Львів».

Дві ділянки площею 1,6 та 2,8 га виділили ТОВ «НР Солар» на території Березинської сільради та Новороздільської міськради відповідно. Ділянки надали для будівництва підземної кабельної лінії від сонячної електростанції «Південна» до Новороздільського заводу складних мінеральних добрив.Ще дві ділянки аналогічних розмірів отримає ТОВ «Солар Грін Тех» для будівництва кабельної лінії від «Північної» електростанції також до Новороздільського заводу.

За інформацією «НГ. Львів», обидві компанії пов’язані з братами Ярославом та Богданом Дубневичами, які є народними депутатами від БПП. ТОВ «НР Солар» зареєстровано менше двох років тому, а його власником є Тарас Ковальчук. Йому також належить 50% ТОВ «Солар грін тех», решта 50% – Мар’янові Романишину. Останньому також належить ТОВ «Галінтерком», колишнім власником якого є син Бондана Дубневича Павло.‡агрузка...