На Любомльщині під ліжком знайшли кістяк чоловіка, передає Корупція.Інфо

Популярне: Луценко зробив гучну заяву про ДТП Димінського. Таких слів від нього не чекав ніхто!

Чоловік жив сам, раз у тиждень його навідувала дочка. Чоловік зник десь перед Днем Перемоги ще у 2012 році.

Про його зникнення заявила дочка, яка щотижня приносила їсти. Якось батька не було вдома, жінка залишила харчі і пішла. На наступний день вона побачила, що їжу ніхто не брав.

"Забила на сполох. Разом із односельчанами зайшла у хату, але господаря там не було, на столі лежали документи та мобільний телефон. Викликала міліцію. Розпочали пошуки, але вони виявилися безрезультатними», – розповіла жителька Коцюрів.Односельчани кажуть, що три роки тому у Висоцьку в річці Неретва місцеві рибалки виявили труп. Всі й подумала, що то, мабуть, таки зниклий.

«У понеділок дочка прибирала у хаті і під ліжком, на якому спав батько, знайшла щось загорнуте. Розгорнула, а там кістки», – додають очевидців.

Як повідомив т. в. о. начальника Любомльського відділу поліції Віталій Мархальчук, порушено кримінальне провадження, відомості внесено в єдиний реєстр досудових розслідувань.

Тіло було направлено на судово-медичну експертизу. Ведеться слідство.

До речі, як стало відомо, суд ще раніше визнав безвісти зниклого Івана Антонюка померлим. А односельчани зауважили, що покійний дуже зловживав алкоголем.