Катерина Амосова, яку Печерський суд Києва поновив на посаді ректора Національного медуніверситету після звільнення, вважає, що в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун зробила кримінальний злочин щодо неї. Про це Катерина Амосова написала на своїй сторінці в Facebook.

За інформацією Катерини Амосової, Супрун особисто дала команду не допускати її до роботи вже після рішення суду, а також розпорядилася звільнити її повторно. На думку ректора, Уляна Супрун має "намір знищити нашу адміністративну команду і зачистити широке коло завідувачів кафедрами НМУ".

На думку Амосової, в.о. міністра грубо порушує трудове законодавство, а також не виконує рішення суду і переслідує її з особистих мотивів. Також Катерина Амосова повідомила, що подала на Супрун заява в поліцію.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня


Варто нагадати, що у Національному медичному університеті імені Богомольця заявили, що суд відновив Катерину Амосову на посаді ректора.

Прес-служба медичного універститету представила постанову Печерського районного суду Києва. Рішення суду від 23 квітня вимагає задовольнити заяву Амосової "про визнання звільнення незаконним, скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення заробітку за час вимушеного прогулу".

Також суд постановив заборонити Міністерству охорони здоров'я оголошувати конкурс на заміщення посади ректора.

"Постанова підлягає негайному виконанню з дня його прийняття незалежно від його оскарження та відкриття кримінального провадження", – йдеться в документі за підписом судді Віталія Писанця.