Поліція Маріуполя за насильство притягнула до відповідальності бабусю, побила і вигнала на вулицю свого онука, передає Корупція.Інфо

Правоохоронці уточнили, що інформацію про те, що трапилося вони отримали від небайдужої перехожої, яка помітила біля зруйнованого будинку 10-річного плаче хлопчика. Він розповів, що вже кілька годин знаходиться на вулиці і замерз. Додому дитина йти боїться.

Інспектори ювенальної превенції Центрального відділу поліції з'ясували у бабусі причину її поведінки.

Вона таким чином відреагувало на те, що онук взяв без дозволу у свого дідуся 50 гривень, які витратив. 57-річна маріупольчанка уточнила, що вигнала хлопця в виховних цілях, щоб він подумав над скоєним.Популярне: Луценко заявив про причетність відомої політичної партії до справи Савченко

Дитина знаходиться під опікою бабусі та дідусю, поки мати перебуває на заробітках. Батько в житті свого сина участі не бере.

Про ситуацію поліцейські повідомили в службу у справах дітей та Центр соціальних служб дітей, сім'ї та молоді

Відносно бабусі був складений адміністративний протокол за ст.173-2 КУпАП (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування).