Суд арештував ще одного учасника "прориву" Міхеїла Саакашвілі на пункту пропуску "Шегині". Про це заявив речник УНА-УНСО Назар Приходько, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Невимовний біль… На Львівщині поховали відомого ветерана АТО, який наклав на себе руки. Причина наводить жах

Поки невідоме ім’я та прізвище затриманого, а також сума застави, яку можна за нього внести. Єдина інформація – це 39-літній мешканець Волині.


Окрім того стало відомо, що за президента асоціації парамедиків Майдану Василя Каця, якого 13 вересня суд арештував на два місяці з можливістю внесення застави у розмірі 32 тисяч гривень, внесли необхідну суму.


До цього за грати на 60 діб відправили Олександра Бурцева без права внесення застави.

За даними Назара Приходька, затриманого військового капелана, який 52 дні пробув у полоні бойовиків Ігоря Петренка, відпустили ще до суду.

Нагадаємо, 10 вересня під час сутичок на кордоні десять співробітників Держприкордонслужби зазнали ушкоджень, і були госпіталізовані. Згодом, 12 вересня, 5 активістів за напад на правоохоронців затримала поліція. Варто зазначити, що правоохоронці знають імена ще 32 активістів, в тому числі шістьох організаторів.

Окрім того, через інцидент, який трапився на пропускному пункті "Шегині" 10 вересня, правоохоронці викликають на допит п’ятьох народних депутатів.