Поліція Сумської області вимагає від мера Глухова Мішеля Терещенка пояснень, хто давав дозвіл на незаконне ввезення 100 тон львівського сміття, вантажівки з яким сьогодні були затримані на території міста

Зокрема, поліцейськими було затримано дві вантажівки МАН доверху завантажені відходами, які прямували в місто Глухів Сумської області зі Львова. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Головного управління Національної поліції в області, повідомляє Корупція.Інфо

Як повідомляється, близько опівночі 30 жовтня працівники поліції, які несли службу на автодорозі Київ-Кіпті-Бачівськ, помітили два вантажних автомобіля, які прямували в бік Глухова. "Вони привернули увагу неприємним запахом. Це викликало підозри щодо їх вантажу. Поліцейські наздогнали транспортні засоби і попросили у водіїв документи. Документів не виявилося. За словами чоловіків, в причепах знаходилася макуха – пресоване насіння соняшнику. Після того, як на місце була викликана слідчо оперативна група, останні таки зізналися – перевозили відходи і звичайне сміття ", – розповів начальник Глухівського відділу поліції Андрій Сердюк.

За його словами, у водіїв знайшлася і товаротранспортна накладна, в якій були зазначені тільки місто відправник і місто, де машини повинні бути розвантажені – Глухів Сумська область.

ggg

 "Зі слів водіїв – вони лише наймані перевізники, а в Глухові їх повинна була зустріти людина і надати подальші вказівки щодо вантажу.

gg

Поліцейські подію зареєстрували і проводять перевірку, в рамках якої вже підготовлено звернення до мера міста Глухів Мішеля Терещенко з проханням роз'яснити ситуацію і повідомити про відповідне рішення відвантажувати львівський сміття на місцевому сміттєзвалищі.

Як раніше повідомляли ЗМІ, рішення про відвантаження львівського сміття на Миколаївський міський полігон прийняв мер Миколаєва Олександр Сенкевич.