Бізнесмен вважає, що такий контроль президенту потрібен для передвиборчої кампанії Український бізнесмен Ігор Коломойський вважає, що президент України Петро Порошенко має бажання контролювати всі українські телеканали, передає Корупція.Інфо

Про це він заявив в інтерв'ю Deustche Welle. За словами Коломойського, такий контроль главі держави потрібен для організації передвиборної кампанії з метою обрання на другий термін. 

"Порошенко, для того, щоб вдруге обратися президентом, повинен повністю контролювати всі телеканали. Ну, як у нашого північно-східного сусіда", – пояснив бізнесмен. 

Він назвав себе "світоглядним опонентом" українського президента, зокрема, щодо свободи слова. 

При цьому Коломойський не вважає, що на даний момент у нього є якесь переслідування з боку влади. 

"У нас відбувається позиційна якась війна, але вона в рамках закону … Так, є різні примхи, ми знаємо, чого хоче Петро Олексійович. Він прогнозований в цьому плані. Він хоче" 1 + 1 "на вибори", – заявив Коломойський, запевнивши, що не допустить такого розвитку подій. 

Популярне: "Пенсії підвищать і прив'яжуть до зарплати": Чого слід чекати українцям

Нагадаємо, Лондонський міжнародний арбітражний суд у спорі за позовом міноритарних акціонерів "Укрнафти" проти НАК "Нафтогаз" постановив, що ключові положення акціонерного угоди між "Нафтогазом" і компаніями Ігоря Коломойського з корпоративного управління "Укрнафти" не підлягають виконанню.