Президент України Петро Порошенко підписав указ №317/2017 про формування складу Національної інвестиційної ради, передає Корупція.Інфо

Популярне: На Закарпатті вилетів у кювет автобус з українськими спортсменами. Є постраждалі

Про це повідомляється на офіційному сайті президента.

Всього у складі ради затверджені 29 осіб, 18 з яких – за згодою.

Як зазначив на своїй сторінці в Facebook радник президента і секретар Ради Борис Ложкін, до складу Ради увійшли СЕО і глави правлінь компаній рівня Fortune 500.

"Тут тільки два інституційних інвестора – ЄБРР і IFC, ключові з працюючих в Україні. Решта запрошені члени ради – інвестори стратегічні. Це керівники Cargil, General Electric, ArselorMittal, Louis Dreyfus, Socar, Citigroup, Engie, Metro, Unilever, Holtec, DP World, Vitol, Bunge, Posco Daewoo і Huawei – компаній, які активно інвестують в Україну і тих, хто тільки відкриває для себе її можливості", – написав він.

За словами Ложкіна, для кожної з них є місце на інвестиційній карті України. Кожна є орієнтиром для інших компаній своєї галузі. Але головне – кожна має досвід роботи в багатьох країнах, і через платформу НІР може запропонувати своє бачення першочергових кроків щодо вдосконалення бізнес-клімату в Україні.