Президент України Петро Порошенко звільнив народного депутата Ольгу Богомолець з посади свого позаштатного радника.

Указ про це опубліковано 19 грудня на сайті Адміністрації Президента України.

Причина звільнення в документі не вказана. Богомолець була радником Порошенко з гуманітарних питань.

Цікаво, що народний депутат від БПП і заслужений лікар України Ольга Богомолець має намір брати участь у виборах президента.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Про це вона повідомила у відеозверненні у Facebook.

"Сьогодні заявляю про те, що я йду у президенти України. Я не боюся ризику, не боюся брати на себе відповідальність, не боюся, що буде складно і тяжко. Ніхто не обіцяв, що буде легко.

Хочу стати для українського народу президентом, який гарантує справедливість… Президентом, який почне з себе – не буде порушувати Конституцію, буде жити таким життям, яким живуть звичайні люди", – сказала Богомолець.Зазначимо, що до цього, в 2014 році Ольга, після перемоги Майдану, на якому вона була провідним польовим лікарем, пішла кандидатом-самовисуванцем на президентські вибори, за підтримки соціалістів. За результатами голосування вона зайняла 8-е місце.

Богомолець відома, перш за все, невдоволенням політикою МОЗ, зокрема, рішеннями Уляни Супрун. До цього Комітет з питань охорони здоров'я підтримав раніше направлену в Кабінет міністрів України постанову про звільнення виконуючого обов'язки міністра охорони здоров'я Супрун та її заступника Олександра Лінчевського.

Про це заявляла сама Богомолець під час засідання комітету, після чого одноголосним рішенням депутатів Уляну відправили у відставку. Таке рішення пояснюється невідповідністю зазначених осіб займаним посадам.

В мережі користувачі часто звертають увагу на протиборство і взаємні випади Супрун та Богомолець, вважаючи, що вони займаються не тим, чим належить. 

При цьому більше здивування викликає поведінка Супрун, яка замість того, щоб намагатися виправити свою не надто ефективну діяльність, на думку українців, намагається всіляко продемонструвати свою неприязнь до екс-радника президента. 

Крім того, як вважають деякі активісти, в. о. міністра охорони здоров'я не має достатнього авторитету, щоб приймати деякі з своїх рішень.