Референдум щодо членства України в НАТО може бути призначений на дату виборів глави держави, що дозволить президенту Петру Порошенку наростити електорат за рахунок тих, хто підтримує цю ідею. Таку думку висловив директор Інституту політичного аналізу і міжнародних досліджень Сергій Толстов на прес-конференції, передав кореспондент АСН. 

"Такий референдум може бути оголошений якраз у день голосування з виборів президента України, що допоможе президенту Порошенку підняти дещо свій рейтинг за допомогою ототожнення своєї позиції з настроями тих громадян, які виступають за членство в НАТО", – зазначив експерт.   За його словами, з іншого боку, проведення референдуму одночасно з виборами також забезпечить високу явку на нього. В іншому випадку, як зазначив С. Толстов, явка могла бути незначною, що буде сприяти дискредитації референдуму. При цьому він додав, що на проведенні референдуму з питання про членство НАТО для України наполягають якраз політичні опоненти Порошенка.   

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

Нагадаємо, до відкриття чергової сесії Верховної Ради Президент України Петро Порошенко пообіцяв законопроект, який закріпить намір вступити в НАТО. Про це заявив президент України Петро Порошенко, виступаючи на параді на честь Дня незалежності.