Загалом вилучено понад 300 одиниць грального обладнання та 36 тис грн "виручки"

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції, пише Корупція.Інфо

Згідно з повідомленням, у Закарпатській області було припинено діяльність 8 гральних закладів, які працювали в Ужгород, Виноградові, Сваляві, Мукачевому та Береговому.

"Поліцейські вилучили 132 одиниці грального обладнання, понад 20 тисяч гривень, отриманих у якості ставок, а також чорнову документацію" – зазначається у повідомленні.

У Кіровоградській області поліцейські викрили діяльність 4 таких закладів, які знаходились у Кропивницькому та Олександрії.

"Окрім вилучення 122 одиниць грального обладнання та 16 тисяч гривень, оперативники УЗЕ склали 9 адміністративних протоколів на гравців. Відповідно до статті 181 Кодексу України про адміністративні правопорушення, шанувальникам азартних ігор загрожують штрафні санкції" – додається у повідомленні.

У Запоріжжі заклади працювали під виглядом лотереї.

"Оперативники Управління захисту економіки та слідчі поліції провели 3 санкціоновані обшуки та вилучили 25 одиниць комп'ютерної техніки" – йдеться у повідомленні.

Ще один гральний заклад, за інформацією поліції, припинив свою діяльність у Миколаєві. Звідти правохоронці вилучили 20 системних блоків.

"Загалом поліцейські вилучили 310 одиниць грального обладнання та понад 36 тисяч гривень" – резюмується у повідомленні.

Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков закликав Верховну Раду невідкладно розглянути та прийняти законодавство, яке регламентує гральний бізнес. За його словами, боротьба з нелегальними казино та гральними автоматами не приносить результату через корумповану правоохоронну систему.