5510338

Воєнний кабінет Ради національної безпеки і оборони на засіданні під головуванням Президента одним з ключових питань розглянув ситуацію в зоні проведення антитерористичної операції та, зокрема, в районі Маріуполя, передає Корупція.Інфо із посиланням на Укрінформ

"Начальник Генерального штабу Віктор Муженко спростував заяви про те, що внаслідок проведення операції біля Широкиного мають бути відведені важка техніка, підрозділи Збройних Сил та Національної Гвардії від Маріуполя", – йдеться в повідомленні.

Муженко розповів, що позиції під Маріуполем займають нові військові підрозділи.

"Що стосується Маріуполя, то, навпаки, плануються заходи щодо посилення оборони міста, здійснюється планова ротація підрозділів – заміна підрозділів, які потребують доукомплектування і відновлення навичок, на боєздатні підрозділи, які зараз заходять і приймають відповідну зону відповідальності", – зазначив глава Генштабу.

Президент Петро Порошенко наголосив, що буде посилено оборону Маріуполя для захисту міста у випадку порушення мінських зобов’язань противником.

"Підрозділи морської піхоти, які пройшли відповідний вишкіл, за погодженням зі мною зараз також візьмуть участь у забезпеченні оборони Маріуполя і виконанні мінських домовленостей", – сказав він.