В Енергодарі Запорізької області жорстоко побили до смерті ветерана антитерористичної операції, заступник голови ГО «Захисники України» Євгена Бабанского

Про це повідомив український журналіст Ігор Котелянець на своїй сторінці в Facebook.

В зв’язку з отриманими травмами чоловік помер в реанімації.

«В Енергодарі відбулася жорстока розправа з воїном АТО, громадським активістом Євгеном Бабанським. Зараз він у відділенні реанімації, у нього проломлена голова, лікарі оцінюють його стан як критичний. Бабанський є співзасновником волонтерської організації «Захисники України», яку вони створили разом з моїм братом, політв’язням Кремля Євгеном Пановим. Євген Бабанський – спортсмен, сім’янин. Сподіваюся, скоро вдасться встановити причетних (передбачається, що це не побутовий напад) », – написав він.

Трохи пізніше Котелянець доповнив свій пост сумною новиною про те, що Бабанський помер.

Нагадаємо, що раніше в Рівненській області був жорстоко побитий і пограбований 22- річний учасник АТО.

Близько третьої години ночі в квартирі, яку знімав хлопець, пролунав дзвінок. Він відкрив двері, але з порога отримав удар по голові палицею. Двоє невідомих, продовжуючи бити учасника АТО, затягли його в ванну, де завдали удару кухонним ножем в плече. Коли потерпілий сказав паролі до банківських карток, нападники викрали 100 доларів США, срібний ланцюжок, мобільний, гаманець з картками і значок учасника АТО. Після поранений прийшов до сусідів, які і викликали медиків.