Поряд з відділком поліції у Єревані, який раніше захопили озброєні прихильники опозиції, снайперським пострілом було убито співробітника поліції, передає Корупція.Інфо

Про це повідомляють вірменські ЗМІ з посиланням на Facebook-сторінку очільника Управління інформації та зв'язків із громадськістю поліції Вірменії Ашота Агароняна.

"Снайпер відкрив вогонь з боку ППС. Убито співробітника поліції Юру Тепаносяна 1986 року народження, який перебував у цей момент в машині, припаркованій на відстані 350-400 метрів від полку", – зазначив він.

У результаті до відділку поліції почали стягувати додаткові сили: до оточеної території під'їхали кілька поліцейських бронемашин.

Нагадаємо, 17 липня група озброєних осіб проникла на територію полку патрульно-постової служби поліції у Єревані та захопила заручників.

23 липня усі вони вийшли на волю після тижня полону. Однак, біля захопленої будівлі час від часу відбувалися демострації і сутички.

У ніч на 27 липня між радикалами та поліцією виникла перестрілка. Згодом протестувальники взяли у полон бригаду "швидкої допомоги", яка приїхала оглянути поранених.